Co pro vás chystáme?

V Bílé vráně vám pravidelně přinášíme výstavy, přednášky, koncerty a dalši akce. Snažíme se také pozvednout komunitní život v dosud zanedbávané ulici Ve Smečkách.

Bílá vrána může být místem i pro vaši prezentaci. Pokud něco umíte, chcete něco předvést, někoho oslovit, je to prostor právě pro vás. Pro více informací kontaktuje provozní kavárny Lenku Jilemnickou, (tel: 777 913 411, e-mail: provozni@kavarnabilavrana.cz), nebo kolegyni z PR, Kláru Šuhajovou. (tel: 777 913 533, e-mail: pr@pohoda-help.cz).

Návštěvou našich akcí podpoříte kavárnu Bílá vrána, která zaměstnává lidi s mentálním postižením již více než 11 let.

Dobročinný blešák Ve Smečkách

Ve čtvrtek 18. dubna se Ve Smečkách uskuteční už tradiční Dobročinný blešák na podporu místních neziskových organizací.

Přijďte nakoupit nové kousky a podpořit tak neziskové organizace působící Ve Smečkách a v okolí. V nabídce bude oblečení, hračky, šperky a spousta dalších věcí. Těšíme se na vás!

Benefiční koncert POHODA na Gauči

František Nedvěd mladší, Jaromír Adamec, Daniel Krob, Josef Štágr - ti všichni vystoupí ve středu 29. května na benefičním koncertě pro POHODU. Koncert se uskuteční v prostorách Gauče na výstavišti a výtěžek podpoří lidi s mentálním znevýhodněním ze společnosti POHODA. Vstupenky můžete kupovat už teď na GoOut.

Výstava fotografií Dobrovolně v POHODĚ

Až do konce dubna můžete v Bílé vráně zhlédnout výstavu fotografií zachycujících dobrovolnickou činnost v organizaci POHODA.

Výstava zachycuje naše skvělé dobrovolníky během jejich volnočasových aktivit s lidmi s mentálním znevýhodněním a při výpomoci na akcích pro veřejnost, které POHODA pravidelně pořádá

Dobrovolnické práce si nesmírně vážíme, a tato výstava tak slouží hlavně jako pocta a poděkování všem, kteří v POHODĚ působí jako dobrovolníci. Děkujeme, že vás máme

Naši kavárníci se znevýhodněním pro vás pečou podle svých vlastních receptů!

V Bílé vráně zaměstnáváme lidi s mentálním znevýhodněním. A naši kavárníci pro vás každý týden pečou zákusky podle svých vlastních receptů!

Pečení je moc baví a srdečně vás zvou, abyste přišli ochutnat. Tak doražte, udělá jim to velkou radost.

Návštěvou podpoříte naše kavárníky se znevýhodněním a jejich dlouhodobé zaměstnávání.